پاورپوینت منحنی گرینر چیست

پاورپوینت منحنی گرینر چیست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات22
حجم4820 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیعلوم انسانی

توضیحات کامل

پاورپوینت منحنی گرینر چیست

پاورپوینت منحنی گرینر چیست شامل 22 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مختصری از متن

مقدمه

شرکت‌هایی که سریع رشد می‌کنند، معمولا مکان‌های پر  آشوبی برای کار هستند. با افزایش شدید حجم کار، رویکرد-هایی که در گذشته به خوبی کار می  ‌کردند شکست می  ‌خورند. تیم‌ها و افراد در هم می‌شکنند. مدیرانی که در گذشته مؤثر بودند با افزایش محدوده‌ی تحت کنترل‌شان شروع به اشتباه کردن می  ‌کنند و سیستم  ‌ها تحت فشار کاری زیاد کارایی‌شان را از دست می‌دهند.

اگرچه وقتی همه چیز خوب پیش می  ‌رود رشد خوش  ایند است، اما وقتی کارها به خوبی پیش نمی‌روند، این هرج ومرج به شدت استرس‌زا می  ‌شود. همچنین این مشکلات می  ‌تواند برای شرکت  ‌ها زیان‌آور (یا حتی کشنده) باشند.

منحنی گرینر روش فکری مفیدی برای رویارویی با بحران  ‌هایی است که شرکت  ‌ها در هنگام رشد، تجربه می‌کنند. با فهم این منحنی، شما می  ‌توانید به سرعت علت اصلی بسیاری از مشکلاتی را که در کسب‌وکاری با سرعت رشد بالا تجربه می  ‌کنید، متوجه شوید. همچنین می  ‌توانید مشکلات را قبل از رخ دادن‌شان پیش‌  بینی کنید، در نتیجه می‌  توانید با راه  ‌حل‌هایی از پیش تعیین شده با آنها مقابله کنید.

درک نظریه

مدل رشد گرینر وضعیت‌هایی را توصیف می‌کند که شرکت‌ها هنگام رشد با آن رو  به  ‌رو می  ‌شوند. تمام سازمان‌ها، از کارگاه‌  های طراحی تا تولید  کنندگان، شرکت‌های ساختمانی تا شرکت  ‌های خدماتی این شرایط را تجربه می  ‌کنند. هر مرحله‌ی رشد از یک دوره‌ی رشد نسبتا پایدار تشکیل شده است که با نیاز به تغییر سازمان در حین رشد، به یک بحران تبدیل می‌شود.

فرهنگ لغات، واژه‌ی بحران» را به عنوان نقطه‌ی عطف» تعریف کرده‌ است، اما برای بسیاری از ما، این واژه معنایی منفی دارد که باعث اضطراب می‌شود. در حالی‌ که تغییرات شرکت‌ها در این نقاط اجتناب‌ناپذیر است، اگر به خوبی برای آن برنامه‌ریزی کرده‌ باشند هیچ دلیلی برای اضطراب وجود ندارد و در نیتجه به جای بحران، آنها را تحول یا انتقال می‌نامیم.

در ابتدا لری ای گرینر (Larry E. Greiner) این مدل را در سال ۱۹۷۲ به صورت پنج مرحله‌ی رشد پیشنهاد کرد. او در سال ۱۹۹۸ در مدل به روز شده‌ی این منحنی، مرحله‌ی ششم را نیز اضافه کرد. این شش مرحله‌ی رشد را در ادامه توضیح خواهیم داد. و .

 

فهرست مطالب

مقدمه

درک نظریه

مرحله‌ی ۱: رشد از طریق خلاقیت

مرحله‌ی ۲:‌ رشد از طریق جهت‌دهی

مرحله‌ی ۳: رشد از طریق تفویض اختیار

مرحله‌ی ۴: رشد از طریق هماهنگی و نظارت

مرحله‌ی ۵:‌ رشد از طریق همکاری

مرحله‌ی ۶: رشد از طریق راه حل‌های برون سازمانی

استفاده از ابزار

 

عنوان : منحنی گرینر چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

منحنی گرینر چیست


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت روش تحقيق در مديريت

پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری بلکویی ترجمه پارسائیان با موضوع رعایت انصاف، افشای اطلاعات و

دانلود تحقیق آشنایی با سیستم عامل گنو/لینوکس

پاورپوینت زندگی نامه و آثار سانتیاگو کالاتراوا دانلود پاورپوینت با عنوان زندگی نامه و آثار سانتیاگو

دانلود پاورپوینت بررسی زبان جاوا و مقایسه آن با .net آشنایی با تكنولوژی‌های نرم‌افزاری قابل استفاده

دانلود مقاله ترجمه شده میان افزار جاوا سمفونی میان افزار جاوا سمفونی دسته بندی کامپیوتر و

پاورپوینت معرفی و بررسی آثار معمار برجسته سانتیاگو کالاتراوا این تحقیق در قالب پاورپوینت و در 102 ص

می  ,پاورپوینت ,مرحله‌ی ,گرینر ,منحنی ,پیش ,منحنی گرینر ,رشد از ,از طریق ,گرینر چیست ,و در ,پاورپوینت منحنی گرینر ,برای دانشجویان کاربرد ,نسخه پاورپوینت طراحی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله سیمز47 شورای دانش آموزی دبستان حضرت رقیه (س) خوی ibanking پارسا فایل مـــــرکز اطلاع رســــــانی مطالب به درد بخور دنیای کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تازه های شیمی و سلامت وکیل خانواده ونک 09121463248 ronastarhek علوم اجتماعی آموزش و پرورش منطقه ی خواجه